درباره ما

فروشگاه اینترنتی تخصصی زعفران زعفرانت

  1. خانه
  2. درباره ما

زعفرانت چیست؟

زعفرانت یک فروشگاه اینترنتی تخصصی در حوزه زعفران است. در زعفرانت شما می‌توانید به هر مقداری که نیاز دارید زعفران بخرید و سفارش خودتان را در سریع‌ترین زمان ممکن، در هر نقطه‌ای از سراسر ایران و جهان دریافت کنید.

نام «زعفرانت» ترکیـبی مخفف شده از دو واژۀ «زعفران» و «اینترنت» است.

برند زعفرانت در چرخۀ بازار زعفران ایران، واسطه‌ای ‌تخصصی میان «کشاورزان زعفران‌کار و همکاران صنفی معتبر» و «مشتری» است. زعفرانت یک واسطۀ دسته اول است و به‌سبب این موقعیت‌، جزو تأمین‌کنندگان تخصصی اصلی در بازار زعفران ایران محسوب می‌شود.

زعفرانت، علامت تجاری ثبت شدۀ شرکت نیک تجارت بزرگمهر قهستان (سهامی خاص) به شناسۀ ملی 14005654350 و شمارۀ ثبت 1299 می‌باشد.

چه کسی پشت سایت زعفرانت است؟

سیدمحمدصادق هاشمی هستم؛ مؤسس سایت زعفرانت.

متولد و ساکن قائنات (قائن) از خراسان جنوبی در ایران.

زعفرانت چگونه شکل گرفت؟

درباره ما

ما ایرانی‌ها، سال‌هاست که به رنگ و عطر و طعم زعفران خو گرفته‌ایم و انگار طعم خوش دستپخت مادری در سرزمین ما، با زعفران عجین شده است.

پیش از این‌ها، همیشه زعفران، سوغاتی بود از خطۀ خراسان و خرید نوع مرغوب آن در همۀ نقاط ایران میسر نبود. برای من که در پایتخت زعفران ایران، یعنی قائنات زندگی می‌کردم، تمام دوران کودکی و نوجوانی‌ام با طلای سرخ همراه شده بود و با همۀ موضوعات مربوط به زعفران از جمله نحوۀ کاشت، آبیاری، برداشت، باز کردن، خشک کردن و نگهداری زعفران آشنایی کافی داشتم، ایدۀ آسان کردن خرید زعفران برای تمام مردم سرزمینم و فراتر از آن، تمام مردم دنیا، به دغدغه‌ای همیشگی تبدیل شده بود.

در سال 1387 و در روزهای نخست دانشجویی‌ام، ارتباط بیشتری با مردم و خریداران زعفران در سایر شهرها برقرار کردم. گسترش ارتباطات من در این زمینه، باعث شد که از مشکلات فراوان مردم برای خرید زعفران در مناطقی غیر از خراسان، بیشتر آگاه شوم.

دوستان و آشنایان جدیدی که در سایر شهرها داشتم، همواره برای خرید زعفران از من مشاوره می‌گرفتند، اما در نهایت باز هم جایی را برای خرید زعفران مرغوب، با ویژگی‌هایی که برایشان توضیح می‌دادم، پیدا نمی‌کردند.

به این ترتیب، احساس کردم باید فروشگاهی آنلاین و سراسری در ایران وجود داشته باشد که تمام مردم کشور بتوانند زعفران را با اطمینان از کیفیت، مرغوبیت و اصل بودن آن، به‌طور مستقیم از محل تولید آن تهیه کنند.

آن زمان هنوز بستر مناسبی برای ایجاد فروشگاه اینترنتی، مانند امروز وجود نداشت و اینترنت نیز آن‌قدرها برای عموم قابل دسترسی آسان نبود. سال‌ها گذشت و رؤیای ایجاد فروشگاه اینترنتی و ایجاد بستری مناسب برای خرید مطمئن زعفرانِ باکیفیت، از هر نقطۀ ایران و جهان را، روز به روز بیشتر در ذهنم پرورش دادم.

و اما داستان اصلی از جایی شروع شد که...

حدود اواسط سال 1392 دوران تحصیل دانشگاهم را در رشتۀ مهندسی مواد و متالورژی در مشهد تمام کردم و بعد از چند ماه استراحت و چند کار متفرقه برای کسب درآمد، به ناچار و علی‌رغم میل باطنی‌ام، برای رفتن به خدمت سربازی ثبت نام کردم.

درباره ما

بالاخره این دوران خیلی سخت را هم هر طور بود پشت سر گذاشتم و از سربازی برگشتم. باز هم چند ماهی را بقول معروف استراحت کردم (این دفعه واقعاً بیشتر از هر زمان دیگری به استراحت نیاز داشتم) و در این مدت به دغدغه‌ها و افکاری که قبل از رفتن به خدمت سربازی داشتم فکر می‌کردم.

دقیق یادم می‌آید اواخر سال 1394 بود که ایدۀ اولیه راه‌اندازی زعفرانت که از قبلِ سربازی هم، ذهنم را مشغول خودش کرده بود، در ذهنم جرقه زد و همه چیز شروع شد.

سریعاً استراحت را کنار گذاشتم و دیوانه‌وار، با انرژی، پشتکار و انگیزه‌ای فوق‌العاده بالا به دنبال مجوزهای ثبت شرکت و برندم رفتم.

علاوه بر اطلاعاتی که به واسطۀ زندگی در قائنات دربارۀ زعفران داشتم، در این مدت بیشترِ مجوزهای لازم را هم کسب کردم، کلی دورۀ آموزشی در زمینه‌های مختلف شرکت کردم، مشتری های خوبی هم به سراغم آمدند و خدا را شکر روند کار و کاسبی شروع شد و ادامه هم داشت اما برای من کم بود، خیلی کم!

راستش را بخواهی آن زمان، با اینکه تجربه و آگاهی چندانی نداشتم و تقریباً می شود گفت در بازار حرفه‌ای زعفران، در حد صفر بودم، اما اهداف و چشم اندازم خیلی رؤیایی بود و بعد از گذشت دو سال و تلاش های بسیار (اما تلاش نادرست و غیراصولی که دلایل خودش را داشت و از حوصلۀ این بخش خارج است) به آن موفقیت عظیم و خیره‌کننده‌ای که می‌خواستم نرسیدم و عملاً بقول معروف کاخ آرزوهایم فرو ریخت!

درباره ما

البته همانطور که گفتم، نه اینکه هیچ خبری در این دو سال نبود! چرا بود. اما نه آن چیزی که به دنبالش بودم و تصور می‌کردم.

در این مدت من پول زیادی برای کارهای مختلف خرج کرده بودم و مهم‌تر از آن، زمان ارزشمند دوران جوانی‌ام را پای کار گذاشته بودم، اما فقط یک درآمد نسبتاً اندک و متغیر که به هیچ وجه رضایتی از آن نداشتم را به دست آورده بودم و البته یک چیز دیگر!

آن یک چیز دیگر البته خیلی خیلی مهم و حتی سرنوشت ساز بود...

در این مدت من اطلاعات، آگاهی‌ها و تجربیات فوق‌العاده ارزشمندی دربارۀ زعفران، بازار بزرگ و پیچیدۀ آن، نیازهای مشتریان داخلی و خارجی و... به دست آوردم که به نظرم ارزشش به اندازه شاید چند صد میلیون تومان باشد. همین موضوع برایم نقطۀ عطفی بود و در واقع باعث شد مسیرم به کلی تغییر کند.

همچنین در این مدت افراد زیادی را هم دیدم که هر کدام درس‌های خاص خودشان را به صورت غیرمستقیم به من دادند. از کلاهبرداران یا افراد طمع‌کاری که راه یک‌ شبه پولدار شدن را انتخاب کردند و یک شبه هم سقوط کردند تا افراد درستکار و صادقی که به رشد و موفقیت پایدار و تکاملی اعتقاد داشتند و هنوز هم هستند و دارند مرحله به مرحله پیشرفت می کنند و خدا را شکر حالشان هم خیلی خوب است.

اما من یک شبه پولدار شدن در ذهنم نبود ولی چون با روند بازار آشنا نبودم، ضربه های روحی و مالی محکمی خوردم تا جایی که آنچنان نا امید شدم که چند بار قصد کردم قید علاقه به کارم و همۀ زمان و هزینه‌هایی که کرده بودم را بزنم و بی اعتنا به قضاوت‌های شدید خانواده و جامعه، بروم سراغ کارهای دیگر...!

یادم می آید آخرین بار که این نا امیدی خیلی شدت گرفت و جدی شد، حدوداً یکی دو ماه، همه چیز را تقریباً رها کردم و بی خیال شدم. هر روز مسیری را پیاده‌روی می کردم و به گذشته فکر می کردم تا بفهمم مشکل کار کجاست و برایش راه حلی پیدا کنم.

...تا اینکه یک شب به صورت اتفاقی با یکی از دوستان قدیمی‌ام تماس گرفتم و در طول چند ساعت صحبت، داستان را به همراه تصمیم جدیدم (کنار گذاشتن همه چیز) برایش تعریف کردم اما با صحبت‌ها و تشویق هایش مجدداً کورسویی از امید در دلم زنده شد و تصمیم گرفتم با تغییر مسیر، با قدرت بیشتری و از نو شروع کنم.

می دانستم شیوه‌ام اشتباه بوده و مسیرم درست نبوده اما نمی‌دانستم مشکل کار کجاست. بنابراین چند هفته ای نشستم و عمیقاً به کارهایی که انجام داده بودم فکر کردم تا مشکل را ریشه‌یابی و حل کنم که خوشبختانه موفق شدم و به سرعت، برنامه‌ریزی جدیدی را طی یک ماه انجام دادم و مجدداً شروع به کار کردم اما با شیوه ای متفاوت که الان می‌بینید!

در حال حاضر، زعفران و زعفرانت، تنها شغل من محسوب می شود که بصورت جدی و تمام‌وقت آن را دنبال می کنم و از آن لذت می برم. یکی از لذت بخش ترین قسمت های کارم نیز شنیدن نظرات کاربران و مشتریان زعفرانت است.

همچنین با افراد بزرگی (فروشندگان، متخصصین، زعفران‌کاران، زعفران‌پژوهان و بازرگانان درجه یک ایران) ارتباط نزدیکی پیدا کرده‌ام که شاید خیلی هم شناخته شده نیستند اما فوق‌العاده این ارتباط برایم ارزشمند و مفید است.

درست است که کسب درآمد، یکی از اهداف اصلی من بوده، هست و خواهد بود اما هدف من از وارد شدن به بازار زعفران از همان اولش هم صرفاً کسب درآمد به هر طریقی و از هر راهی نبود. گرچه کسب درآمدهای بالا و بیزنس (خودمانی تر بخواهم بگویم : راحت پول در آوردن از راه تجارت صحیح و اصولی) را خیلی دوست دارم امّا واقعاً نه با وارد شدن به مسیرهای انحرافی و نه به هر قیمتی!

(شاید همکاران من که در بطن کار هستند و از موقعیت های فراوانِ سوء استفاده در این بازار پیچیده آگاهی دارند، این حرف من را بیشتر و بهتر درک کنند.)

اعتقاد شخصی من این است که کسب درآمدهای بالا به صورت پایدار فقط از طریق ارائه ارزش به دیگران امکان پذیر است. بنابراین تا الان با اینکه موقعیتش را داشته ام اما خدا را شکر هرگز اعتقادات خودم در این زمینه را، بر کسب درآمد از راه‌های ناصحیح ترجیح نداده‌ام و همیشه در درجۀ اول، برطرف کردن نیازهای مشتری یا کاربر و رضایتش از تمام جنبه‌های کار، بالاترین اولویت من بوده است و امیدوارم که به امید خدا بتوانم در آینده هم با همین روش پیش بروم.

به تمام معاملات و پروژه‌هایی که داشته ام، چه کوچک و چه بزرگ، افتخار می کنم اما قبول پروژه‌های سطح بالا، تحویل با بهترین کیفیت و کسب رضایت کامل مشتری را بدون تردید سکوی پیشرفت هر کسی می دانم و تلاش می کنم من هم هر روز در این روند موفق‌تر از قبل عمل کنم.

اگر می خواهید با شخصیت من بیشتر آشنا بشوید باید بگویم که من آدم کمال‌گرایی هستم اما تلاش می کنم هر روز کمترش کنم تا به یک حد تقریباً نرمال برسد. شدتش بستگی به اهمیت و جایگاه آن موضوع دارد.

خیلی مواقع این کمال‌گرایی به من شاید ضربه هم زده اما فکر می کنم حداقل در کارم (چه برای خودم، چه برای مشتری‌ها) تا حدود خیلی زیادی سودمند بوده. چون یا کاری را یا قبول نمی کنم و یا اگر قبول کردم، باید به نحو احسن و به بهترین شکل ممکن انجامش بدهم، حتی اگر مخاطبم به جزئیات کار آشنایی یا توجه خاصی نداشته باشد.

من انواع زعفران‌های صادراتی مثل زعفران نگین، زعفران سرگل و زعفران پوشال را بارها و بارها در حجم‌های مختلف خرید و فروش کرده‌ام (و می‌کنم) و می‌شناسم و سعی می‌کنم روز به روز اطلاعات و تجربیاتم را در این زمینه بیشتر کنم.

چون معتقدم همیشه چیزی برای یاد گرفتن هست و انسان کاملی در این جهان وجود ندارد.

با انواع زعفران‌های دیگر هم مثل زعفران دسته‌ای (دخترپیچ) و انواعش، ریشۀ سفید زعفران و انواعش هم، آشنایی نسبتاً بالایی دارم و در بحث خرید و فروشش هم طبیعتاً فعالیت متمرکز دارم.

در داخل ایران با استان‌های تهران، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، بوشهر، هرمزگان، خوزستان، آذربایجان شرقی، سیستان و بلوچستان، کرمان، گلستان، مازندران، اصفهان و... کار کرده ام و هم بصورت غیرمستقیم، به کشورهایی مثل چین، امارات متحدۀ عربی، قطر، هند، عمّان، ترکیه و... زعفران فرستاده‌ام که خدا را شکر در این همکاری‌ها هم تمام انتظارات مشتریان را برآورده کرده‌ام.

اکنون با راه‌اندازی سایت تخصصی زعفرانت، رؤیای دیرینه‌ام به حقیقت پیوسته و برای تمام خریداران طلای سرخ از سراسر جهان، امکانی فراهم شده است که بتوانند، زعفران ایرانی را از اصلی ترین منطقۀ تولیدکنندۀ زعفران در جهان (قائنات)، به‌طور مستقیم خریداری کنند.

زعفرانت چه کار می کند؟

تصور نکنم توضیحاتی که تا به اینجا خدمتتان عرض کردم، تمامِ آن چیزی باشد که به دنبال آن می‌گشتید. احتمالاً می‌خواهید بدانید من در زعفرانت، دقیقاً چه کمکی می‌توانم به شما بکنم؟

اگر بخواهم ساده و مختصر، برنامه و شیوۀ کاری‌ام را برایتان توضیح بدهم :

در حال حاضر تمام زمانم را روی «نوشتن دربارۀ زعفران»، «مشاورۀ تخصصی» و «خرید و فروش زعفران در داخل ایران» و همچنین «صادرات زعفران» گذاشته‌ام.

استفاده از مطالب و مشاوره، رایگان است اما خرید و فروش داخلی و صادرات 100% نه!

درباره ما
درباره ما
درباره ما
درباره ما

  1. مطالب و اخبار تخصصی جدید را همیشه در بخش بلاگ منتشر می‌کنم و همچنین از طریق ، کانال تلگرام و...، انتشار آن‌ها را به دوستان اطلاع می‌دهم تا هیچ مطلب و خبری را از دست ندهند. بنابراین اگر می‌خواهید همیشه در جریان جدیدترین مطالب و اخبار تخصصی باشید، در خبرنامه عضو بشوید یا اینکه در کانال تلگرام ، زعفرانت را دنبال کنید.
  2. تا الان دوستان زیادی از من سؤال‌هایی پرسیده اند. تعداد زیادی از این سؤال‌ها تکراری بوده؛ گرچه به تمام دوستان جوابش را گفته‌ام و راهنمایی کرده‌ام. اما در حال حاضر این سؤال‌های پرتکرار به همراه جوابش را در صفحه‌ای به نام سؤالات متداول قرار داده‌ام.
  3. کوتاه‌ و ساده کردن دسترسی به طلای سرخ طبیعی، از مبدأ آن (قائنات) تا هر کجا که شما هستید، یکی از اهداف اصلی زعفرانت است. بنابراین برای خرید زعفران هم می‌توانید به صفحۀ خرید زعفران بسته‌بندی مراجعه کنید و هم می‌توانید از طریق صفحۀ خرید زعفران فله‌ای ، سفارش خودتان را شخصی‌سازی و ثبت کنید.

در بحث فروش، در درجۀ اول تمام سعی من این است که دغدغه‌ها، درخواست‌ها و انتظارات مشتری را بشنوم (البته تا الان با مراجعات خیلی زیادی که داشته‌ام، اشراف نسبتاً کاملی نسبت به این موضوع پیدا کرده‌ام) و با توجه به آن، جنسی را به مشتری تحویل بدهم که حتی الامکان فراتر از انتظاراتش است.

تمام سعی من بر این است به همۀ مشتریان پاسخگو باشم و اگر قرار باشد کالایی را در هر مقدار ارائه کنم، انتظارات مشتریان را برآورده کنم؛ چه قبل از خرید، چه حین خرید و چه بعد از خرید.


چون مبحث خرید و فروش زعفران، از اهمیت خیلی بالایی برخوردار است، می خواهم دقیق‌تر و خیلی شفاف برایتان بگویم که چه کمکی می‌توانم به شما بکنم؟

شما یا زعفران را برای «مصرف روزمرۀ خانه و محل کارتان» می‌خواهید و یا برای «فروش در داخل یا خارج از ایران»

در هر صورت، از این دو حالت خارج نیست.

بنابراین هر هدفی که دارید، در بخش های بعدی با من همراه باشید تا همه چیز برایتان روشن و شفاف شود.

اگر با زعفران بیزینس می‌کنید و می‌خواهید بدانید من دقیقاً چه کمکی می‌توانم به شما بکنم؟

درباره ما

کافی‌ست با ثبت سفارش سریع در صفحۀ خرید زعفران فله‌ای ، قسمت تخصصی کار یعنی تأمین، سورت، بسته بندی، آماده سازی و ارسال زعفران اصل و خالص (بدون هیچ‌گونه تقلب شیمیایی، فیزیکی، وزنی و...) و باکیفیت بالا (تمام‌قرمز و با بالاترین میزان رنگ‌دهی، طعم و مزه، عطر و بو) را به من و همکارانم بسپارید و شما فقط روی کارتان متمرکز شوید.

به همین سادگی!

لازم نیست روزها، ماه‌ها و سال‌ها برای به دست آوردن اطلاعات تخصصی وقت بگذارید، زحمت بکشید، تحقیق کنید و برای کسب تجربه در این زمینه، پارامترهای مختلف را به شیوه های مختلف، مورد آزمون و خطا قرار دهید و بعضاً ضررهای مالی یا استرس های ناشی از آن را متحمل شوید.

برای اینکه بتوانید از خدمات و محصولات زعفرانت استفاده کنید می توانید به صفحۀ خرید زعفران فله‌ای بروید و در آنجا سفارش خودتان را ثبت و شخصی‌سازی کنید. این محصولات و خدمات قطعاً همه دغدغه‌ها و انتظارات شما را پوشش داده است.

هر دو می‌دانیم هم «وقت» و «پول» برای شما ارزشمند است و هم برای من. به همین خاطر خیلی واضح روند کار را بیان کردم.

روش کار به همین سادگی است. در این صورت وقتتان را با افرادی که حرفه‌ای کار نمی کنند تلف نخواهید کرد و بهترین استفاده را از زمان، انرژی و پول‌تان خواهید برد و نتیجه همان خواهد بود که می خواستید.

تصور کنید که 100% می دانستید اصل و خالص بودن، کیفیت و قیمت زعفرانی که تحویل می گیرید از هر نظر ایده‌آل است. آنگاه چقدر مطمئن‌تر، سریع‌تر و با قدرت بیشتری می توانستید با مشتری‌هایتان مذاکره کنید و جنسی را به آن ها بدهید که بعد از تحویل و مشاهدۀ کیفیت آن، بلافاصله سفارش بزرگ‌تری به شما بدهند و همچنین آنگاه چقدر در تجارت و یا کسب‌وکارتان پیشرفت می کردید و مشتری‌های وفادار بیشتری جذب می‌کردید؟

این کاری است که ما در زعفرانت انجام می‌دهیم...

اگر قصد دارید مقداری زعفران برای مصرف روزمرۀ خانه یا محل کارتان تهیه کنید و می‌خواهید بدانید من دقیقاً چه کمکی می‌توانم به شما بکنم؟

درباره ما

کافی‌ست با ثبت سفارش سریع در صفحۀ خرید زعفران بسته‌بندی ، قسمت تخصصی کار یعنی تأمین، سورت، بسته بندی، آماده سازی و ارسال زعفران اصل و خالص (بدون هیچگونه تقلب شیمیایی، فیزیکی، وزنی و...) و باکیفیت بالا (تمام‌قرمز و با بالاترین میزان رنگ‌دهی، طعم و مزه، عطر و بو) را به من و همکارانم بسپارید تا در کمترین زمان ممکن، جنسی را که می خواهید، از طریق پست پیشتاز به هر نقطه ای که در ایران هستید ارسال کنیم.

لازم نیست روزها، ماه‌ها و سال‌ها برای به دست آوردن اطلاعات تخصصی وقت بگذارید، زحمت بکشید، تحقیق کنید و برای کسب تجربه در این زمینه، فروشنده‌ها، برندها و محصولات مختلف را به شیوه‌های مختلف، مورد آزمون و خطا قرار دهید و استرس ها و ضررهای مالی ناشی از آن را متحمل شوید. بنابراین می توانید از محصولات زعفرانت استفاده کنید که قطعاً همه دغدغه‌ها و انتظارات شما را پوشش داده است.

حتماً تا الان برای خانه یا محل کارتان از فروشنده ها و برندهای مختلفی زعفران خریده اید اما هر بار جنسی که استفاده کرده اید :

یا تقلبی بوده!

یا کیفیت مورد انتظارتان را نداشته!

و یا کیفیتش در خریدهای بعدی افت کرده است!


هر دو می‌دانیم هم «وقت» و «پول» برای شما ارزشمند است و هم برای من. به همین خاطر خیلی واضح روند کار را بیان کردم. در این صورت وقتتان را با افرادی که حرفه‌ای کار نمی کنند تلف نخواهید کرد و بهترین استفاده را از زمان، انرژی و پول‌تان خواهید برد و نتیجه همان خواهد بود که می خواستید.

تصور کنید که 100% می دانستید اصل و خالص بودن، کیفیت رنگ‌دهی، عطر، طعم و البته قیمت زعفرانی که تحویل می گیرید از هر نظر ایده‌آل است. آنگاه چقدر خیالتان از بابت زعفرانی که در خانه یا محل کارتان برای تهیه غذاها و نوشیدنی‌های خوشمزه و مصارف خانگی دیگر استفاده می‌کنید راحت بود؟

این کاری است که ما در زعفرانت انجام می‌دهیم...

زعفرانت در رسانه‌ها

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر، به صفحۀ زعفرانت در رسانه‌ها مراجعه کنید.

مجوزهای زعفرانت

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر، به صفحۀ مجوزهای زعفرانت مراجعه کنید.

ارتباط نزدیک‌تر با من و زعفرانت

زعفرانت در اکثر شبکه‌های اجتماعی که بین ایرانی‌ها رایج است، حضور دارد و فعالیت می‌کند.

من در این رسانه‌ها مرتب مطالب جدید قرار می‌دهم.

بنابراین اگر می‌خواهید آموزش‌های تخصصی زعفرانت، کدهای تخفیف ویژه و همچنین مطالب جذابی که در سایت منتشر نمی‌شود را دنبال کنید، در این شبکه‌های اجتماعی با من همراه باشید!

ما اینجا هستیم!

قائنات و زعفران، دو نام غیرقابل‌تفکیک از یکدیگرند؛ از همین رو اگر پیش از این برای خرید زعفران اقدام کرده باشید، حتماً نام قائنات و زعفران بی‌مثالش را شنیده‌ یا پشت بسته‌بندی‌‌ها، ویترین یا تابلوی فروشگاه‌های مختلف دیده‌اید.

زعفرانت در حال حاضر فقط در منطقۀ قائنات مستقر است و فعالیت می‌کند.

آیکن : ایران، خراسان جنوبی، قائنات (قائن)، خیابان مهدیه، بین مهدیۀ 1و3، ساختمان زعفرانت، پلاک 49، کدپستی 9761816573

استفاده از محتوای سایت زعفرانت، صرفاً برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر نام زعفرانت به‌عنوان منبع و قرار دادن لینک دائمی و قابل‌کلیک به سایت زعفرانت بلامانع است و در غیر اینصورت، قانوناً و شرعاً غیرمجاز و حرام می‌باشد و متخلّفان تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

© ۱۳۹4 - کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت نیک تجارت بزرگمهر قهستان (فروشگاه اینترنتی زعفرانت) می‌باشد.

برگشت به بالا