خرید زعفران بسته‌بندی

فروشگاه اینترنتی تخصصی زعفران زعفرانت

  1. خانه
  2. خرید زعفران بسته‌بندی
فیلتر های اعمال شده حذف همه فیلترها
نوع زعفران
درجه کیفیت (قدرت رنگ‌دهی، عطر و طعم)
وزن خالص
بسته‌بندی
تعداد بسته‌بندی
محدوده قیمت مورد نظر (تومان)
مرتب‌سازی بر اساس:

در ایران، زعفران سرگل محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین زعفران در بین عموم مردم است و می‌شود گفت تقریباً تمام ایرانی‌ها از این نوع زعفران برای مصارف خانگی خودشان استفاده می‌کنند. به عبارتی این زعفران همانی است که معمولاً همه به اسم عامیانۀ «زعفران» یا «Saffron» می‌شناسند و در بین مردم کاملاً شناخته شده است.

این زعفران در بازار ایران با دو درجۀ کیفیت مختلف به نام‌های «ممتاز» و «صادراتی» عرضه می‌شود و مرغوب‌ترین نوع آن در منطقۀ «قائنات» واقع در استان خراسان جنوبی کشت می‌شود.

با توجه به این مسائل، در فروشگاه اینترنتی زعفرانت به دغدغه‌ها و انتظارات خریداران زعفران سرگل که عموم مردم ایران را شامل می‌شود، توجه ویژه‌ای شده است و تمام محصولات زعفران سرگل در زعفرانت، با دو درجۀ کیفیت متفاوت (ممتاز/ممتاز صادراتی) و همچنین با ویژگی‌هایی منجمله : اصل و خالص بودن، با رنگ‌دهی خیره‌کننده، با عطر و بوی مسحورکنندۀ رشته ها قبل و بعد از مصرف، با طعم و مزۀ فوق‌العاده، با رشته‌های تمام‌قرمز و خوش‌رنگ، با رشته‌های تمیز و بدون ناخالصی فیزیکی، با رشته‌های پهن سالم صاف و درشت، محصولی یک‌دست و با اصالت و معتبر (از منطقۀ ویژۀ قائنات)، محصول تازۀ امسالی، محصول ارگانیک و طبیعی به مشتریان ارائه می‌شوند.

برگشت به بالا